Mazzini Otomotiv - Keyif Sürdürür
MAZZİNİ CAR CARE

Seramik Kaplama

Seramik Kaplama

Uygulama Süresi : 12 SAAT
Garanti Süresi : 2 YIL
Fiyat: 2.500 TL
( KDV Dahildir )

Seramik Kaplama ürünleri başka hiçbir uygulama tekrarına ve bakıma gerek duyulmaksızın araç yüzeyinin sabit bir katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu ultraviyole, ağaç reçinesi, kuş pisliği ve bu gibi çevresel aşındırıcı etkenler sonucu zarar görmesini ve parlaklığını yitirmesini engeller. Matrix Micro Coatings seramik kaplamasının üstün teknolojili formülasyonu, gelişmiş kimyasal ve fiziksel özellikleri sayesinde asla aşınmaz, dökülmez, sararmaz, çatlamaz, soyulmaz.

Yıllık bakım ve yenileme şartı ile Seramik Kaplama 2 yıl garanti kapsamındadır. Garantinin geçerli olabilmesi için her yıl bakım ve yenileme yaptırmak zorunludur. Yıllık Bakım ve Yenileme Ücreti 200.-EURO

Seramik kaplama son derece parlak bir araç yüzeyi oluşturur. Seramik kaplama aracın yüzey görünümünü kalıcı olarak korur. Oluşan anti-statik yüzey sayesinde çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi birçok aşındırıcı ve kirleticilerin kolayca temizlenebilmesini sağlar. Aracın ikinci el değerini yükseltir. Uzun yıllar boyu yepyeni görünümlü bir aracı kullanmanın keyfini yaşatır.

Lütfen güncel fiyatlarımız için 02322771122 nolu telefondan bilgi alınız.

Favoriler Karşılaştır
Araç Karşılaştır